Kariyer


Çesan İnsan Kaynakları Politikası

Çesan; çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütündür. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Biliyoruz ki, Çesan’da sahip olduğumuz başarının sırrı tüm çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz ailemizde. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir.

Çesan İnsan Kaynakları politikası;

Çesan ailesi olarak başarının ancak iyi bir takım çalışmasıyla var olabileceğine inanıyoruz. İnsan kaynağımızı en büyük değerimiz olarak görüyor ve bizlerle aynı odağı, aynı tutkuyu paylaşacak profesyoneller ile birlikte bu değeri artırmayı hedefliyoruz.

Ailemize katılacak yeni fertlerin de; Yenilikçi, Sorumluluk Alabilen, İleri Görüşlü, Müşteri ve Kalite Odaklı, Çalışkan, Takım Çalışmasına İnanan, İletişim ve Planlama Becerisi Yüksek kimseler olmasını istiyoruz.

İşe Alım ve Kariyer

Şirketimizin strateji ve hedefleriyle bağlantılı olarak yeni bir pozisyon için işe alım ihtiyacı doğduğunda, iş tanımı ve işin gerektirdiği yetkinlikler dikkate alınarak iç ve dış kaynaklar değerlendirilir. Aranan pozisyonlarla ilgili detaylı bilgiler, web sitemiz ve internet işe alım siteleri yoluyla duyurulur. İhtiyaç duyduğumuz pozisyonlara uygun olan başvurular seçilerek görüşmeye davet edilir. Görüşmede nitelik profiline uygunluk analizi yapılır ve işe uygun adaylar referans araştırmasından sonra Çesan ailesinin bir ferdi olmaya davet edilir. Çesan'da yeni mezun adaylara da yetiştirilmek üzere değişik pozisyonlarda iş olanakları sunulur. Tüm işe alımlarda "göreve uygunluk" ilkesine titizlikle uyulur.

Başvuru Formu

Adı Soyadı *
Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl) *
Doğum Yeri *
Cinsiyeti
Medeni Durumu *
Varsa Çocuk Sayısı
Baba Adı ve Mesleği
İrtibat Numaranız *
Askerlik Durumu
Sürücü Belgeniz Var Mı? *
Sabıka Kaydı Var Mı? *
Bir Hastalığınız Var Mı?
Seyahat Engeliniz Var Mı?
Çalışmak İstediğiniz Görev *
Ücret Beklentiniz *
Ne Zaman İşe Başlayabilirsiniz *
Ev Adresiniz *
Eğitim Bilgileri
 
Okul Adı / Bölüm
Şehir
Devam Yılları
Yüksek Lisans
Üniversite
Lise
Bildiğiniz Yabancı Dil ve Seviyesi
Bildiğiniz Bilgisayar Programları
İş Deneyimleri
Firma
Görevi
Çalışma Süresi
Ayrılış Sebebi
Hakkınızda Referans Alabileceğimiz Kişiler
Adı Soyadı
Firması
Görevi
Telefonu